♥ screenshots - Lyn Bickley

Bickley /09/

11. července 2011 v 16:32
Konečně po celkem dlouhé době vám sem hodím Lyn, doufám že jste na ní nezapoměli. Vzala jsem to celkem "hopem" a vynechala některé fotky z dnů, ale stejně se až do těhle nicmoc nedělo. Takže o nic nepřijdete :) Doufám že se vám bude líbit a napíšte nějaký komentář


"Změna je život". Den před tím se Lyn rozmýšlela, co dál se životem. A věděla že v paneláčku 3+1 toho dobudoucna moc neudělá, kam by dala svůj pozdější stůl pro architektky! Na internetu si tedy našla inzeráty na domečky, kde bude mít dost místa. Jeden našla a hned volala majiteli. Dostala ho.. Zavolala si svůj "tým" z práce, jestli by jí pomohli vymalovat pronajatý byteček. Sbalila si věci a hurá do nového bydlení. Poslední sbohem, starý domove!:)

Lyn sings! :D

26. června 2011 v 19:58
Ahoj, předem se omlouvám, další, tedy devátý díl Lyn dneska nebude, nechce se mi do toho, skejsla jsem totiž u hraní a strašně mě to baví. Dokonce... stalo se vám už někdy, že si de váš simík vybrat účty, má jich milion, a už si říkám, zase tahá další. Jenže najednou se tam zobrazí dopis od Simcity - Lyn dostala poukázku na jídlo zdarma ve všech restauracích! Mě to uplně zvedlo náladu, takové oživení hry... a 2 ze 2 lidí mi řekli, že se jim to ještě nikdy nestalo! Byla jsem šokovaná, to se mi za mých 5 let hraní nestalo ani jednou :D Teď už se nemusím dívat na ceny (já se vlastně stejně nedívám).

Hraju skoro celé odpoledne, a vážně mě to dneska strašně baví. Natočila jsem video z jejího karaoke, za kvalitu mi nenadávejte, když jsem dala vyšší sekalo se to ještě víc než tohle :D. Mě se strašně líbí jak zpívá, ne jak ty simí skřeky. Myslím že tím že má Lyn maximalizovanou kreativitu, to zní takhle. Není šikovná? :D
Bye, další díl bude zítra (:

Bickley /08/ in the city II.

21. června 2011 v 14:23
Tak konečně další díl, nijak zvlášť se mi nechce, ale co bych pro vás neudělala :D Jinak jsem ráda, že jak podle ankety tak komentářů se vám příběh o Lyn líbí :)
  • Jako další navštívila "Restauraci ve stylu 50. let". Měla docela hlad, a navíc futr myslela na Aarona. Chtěla se zbavit pocitu že je do něj beznadějně zamilovaná a tak se dívala na zadek i naprosto ošklivým chlápkům, jako byl třeba tady pan číšník.

Bickley /07/ in the city I.

18. června 2011 v 13:04
Vydala jsem se s Lyn do města, jezdí někam skoro každý den, ale dneska jsem se šla kouknout na nějaké ty obchody s oblečením, v jejím městečku Sugarville. Do centra se dostala až k večeru, ale to bude až v druhé části. Teď jela do "Obchodů na univerzitní ulici" :D - vzala jsem si ho z univerzity :) Ták a jdem na to :D
  • Večer před sobotou, kdy se vydala na šmejdení po pozemcích, jí zase uneslo UFO. Ta už si tam snad udělala kamarády nebo já nevím, pokaždé když de čumět dalekohledem, čapnou jí! :D po návratu se vydala spát a ani nebyla nervní, protože v Sobotu do práce nemusí. pokrač v c.č.

Bickley /6/ :)

15. června 2011 v 15:03
V minulém díle se nám Lyn vrátila z ostrova Twikki. Poznala tam i jednoho "černouška" s kterým si trošku padla do oka a vydala se na schůzku. První a asi i poslední. Zapoměla jsem to napsat v minulém díle. Ale to nevadí, její milostný život je tedy aktivní. :D ... Na černouška ale rychle zapoměla a tak se může pustit do dalšího vztahu... :) Nic nenapovídám :D
  • Po návratu domů si hned všimla svého rozdělaného obrazu. V letadle se pořádně najedla, prospala, takže měla všechny potřeby krásně plné, mohla tedy dělat co zrovna chtěla. Pustila se tedy do malování. Malovala ho pár hodin, a dokonce ho i dodělala. Myslela jsem, že by za něj mohla dostat alespoň 100 simoleonů, ale částka byla hodně pod. :D pokrač.c.č.

Bickley /05/ Twikki

11. června 2011 v 22:52
V minulém díle jste se mohli dočíst, jak u Lyn proběhly první dny dovolené na ostrově Twikki. Dnes si můžete přečíst, jak proběhly ty další. ... Lyn je jinak z dovolné už dávno doma a fotím jí furt a furt, takže se do budoucna máte na co těšit. :)


Lyn se hodně seznamovala s místními lidmi, a v dobrém se jí to oplatilo. Právě na dovolené dostala titul 'Společenská celebrita' a naučila se jejich místní pozdrav 'klídek' a i jejich tance, hula hula. Miluje tento ostrov... pokrač. v c.č.

Bickley /04/ Twikki

9. června 2011 v 17:24
Minule jste si mohli přečíst, jak Lyn přežila / nepřežila svojí cestu na dovolenou. Dnes přidám první várku sreenshotů z její dovolené na ostrově Twikki. Myslím, že se celkem dočkala tolik vytouženého klidu... :)
Hned co přijela, šla omrknout pokoj který si zarezervovala. Byla opravdu moc spokojená - krásný výhled, příjemná obsluha, uklízečky. Všechno tak krásně čisté a upravené. Cítila se tam vážně dobře. Cena za pokoj sice byla trošku nad její možnosti, ale ona to nějak zvládne:D. pokrač. v c.č.

Bickley /03/

6. června 2011 v 17:20
V minulém díle jste se mohli dočíst, že Lyn navštívil zloděj. Předtím to byl únos ufounů, snížení pracovní pozice. Lyn prostě teď neměla zrovna nejlepší období, na co sáhla to bylo špatně. Rozhodla se že si musí odpočinout.. A ti z vás, kteří tipovali, že Lyn odjede na dovolenou (dokonce někdo přesně, na ostrov Twikki), to uhodli :D Budu to protahovat, ale dnešní díl bude jenom co dělala před odjezdem a její cesta :P
Lyn přijela z práce a hned si šla zarezervovat svou vysněnou dovolenou. Rozmýšlela se mezi Trojjazerskem a ostrovem Twikki. Rozhodla se pro Twikki. Rezervaci měla hned na další den, ale jídlo si musela obstarávat sama. Však ona to zvládne. pokrač v c.č.

Bickley /02/:)

4. června 2011 v 18:55
V minulém díle jste se mohli dočíst, že Lyn momentálně nemá zrovna nejlepší období, snížení pracovní pozice, únos ufouny. Už si jen přála, aby bylo všechno v pohodě. Její přání samozdřejmě vyslyšeno nebylo :D a kdo bude chtít, může se dočíst co se jí stalo tentokrát :)


Po tom bezvadném dni s únosem jako bonus, si Lyn potřebovala dát k obědu něco ostřejšího. Chilli con carne jí přišlo jako vhodné jídlo. Snad jí ta pálivá chuť trošinku zažene myšlenky. pokrač. v c.č.

Bickley /01/:)

3. června 2011 v 15:29
Nesu sem slíbenou Lyn :) Ukázka z mé hry, jak hraju.. Doteď žila klidný život v paneláku, malovala obrazy, hrála na kytaru, jezdila na různé akce, srazy. Pracuje jako architektka, tedy zatím jako vedoucí stavební firmy, ale pořád stoupá nahoru. Více o ní jsem psala už minule, v takovém jakoby 'úvodu'. Takže kdo nečetl, a chtěl by se o jejím životě dozvědět malinko víc, můžete si to přečíst, pokud budete chtít :)
Lyn jela večer 'trošku' pařit a přijela celá unavená. Ráno si šla vyčistit zuby a trošku se upravit. Změnila si svůj účes, ale podle výrazu na její tváři nebyla zrovna dvakrát spokojená. To je už ovšem její problém:D, já potřebovala nějaký 'party účes', protože byla neděle a já měla tušení, že jí zavolá její maxisácká kamarádka a pozve jí na akci. pokrač. v c.č.:)

comming soon...(:

2. června 2011 v 15:59
Už brzy (až se donutím), tu můžete očekávat mojí 'rodinku' s jedním členem, tedy členkou a to Lyn Bickley. Během hraní já fotím a pak z fotek sepisuju příběhy do rodinného alba. Rozhodla jsem se, že trošku pozměněně to dám i sem. Je to sice už pár dní, co s touto siminkou hraju, ale fotky mám a z alba můžu vyčíst co se dělo. Není toho sice moc, ale ono se toho stejně za její osmidenní život moc nestalo. Teď už budu fotit Lyn více, aby šlo pořádně poznat co se dělo a tak.
Tady taková 'ochutnávka' :)


Musím říct, že Lyn vážně není zrovna fotogenická a většinou se mi prapodivně ksichtí, ale někdy dokáže být vážně pěkná :D .. Teď něco o ní. Její sen (tedy spíš můj sen pro ní :D) je stát se architektkou. Už je celkem na dobré pozici, byla už i výš, ale díky té tabulce možností, kde musíte vybrat jak se zachovat v určité situaci (doufám že víte co myslím), se mi podařilo jí sesadit zase o pozici dolů. Zajímá se o vědu, kulinářství, umění a řemesla. Logiku jako dovednost má naplno a do maximalizace kreativity jí toho moc nezbývá. Jako vedlejší aspiraci jsem jí vybrala 'po vědomostech' a jako normální má po požitcích, takže radost může mít jak z koukání na televizi, tak z nového bodu v různé dovednosti. Můžu říct, že takhle mi to opravdu vyhovuje :D. Zatím bydlí v paneláku, ale v budoucnu se chystá přestěhovat jinam :)
 
 

Reklama