♥ downloads (DENIE)

sims / Lila

14. června 2011 v 18:22
Takže, 'nesu' vám první siminku vytvořenou mnou. Jmenuje se Lila (Lajla) a při jejím tvoření jsem si vzpoměla (pokud se někdo dívá na Dextra) Lilu Turney z Dextra. Lilu jsem vytvořila pod myšlenkou - obrazy, výstavy, umění, červená, černá. A jelikož Lila v Dextrovi byla dřívější uživatelka pervitinu, tahle moje simí Lila mi k drogám taky tak trošku sedí :D taková tajmená. To je ale jen moje myšlenka, vy - pokud si jí někdo stáhne, si z ní můžete udělat i popovou hvězdu, co já vím. I trošku jiný makeup, vlasy nebo oblečení dokáže absolutně změnit image simíka.

Myslím že dokážu vytvořit i mnohem hezčí simíky, ale rozhodla jsem se že vám sem dám Lilu, protože mi přijde taková zvláštní. Taky vím, že ne každému se bude líbit, proto prosím o váš, pravdivý názor. Komentář samozdřejmě potěší, ale pokud stahujete, tak alespoň ohodnoťte hvězdičkou prosím :)
Měla by jít do normální TS2, ale nevím - v tomhle se nevyznám. Vyzkoušejte a uvidíte, pak mi řekněte prosím:) Já mám datadisky všechny, ale nemyslím si že bych na Lilu použila nějaké věci z datadisků.
  • Soubor má 7,31 MB
  • Obsahuje líčidla /řasenka, lesk, více druhů makeupu, oční stíny/, oblečení /každodenní/.
  • Také vlasy, oči, pleť. (snad:D)
Komu by se ty vlasy neukazovali, můžete si je stáhnout u mě na blogu, je k nim přibalen mesh - newsea frizzy. Počítám s tím, že si jí moc lidí nestáhne, ale já jsem jí sem dát musela :D. Doufám, že se vám alespoň trošku líbí a že si jí alespoň někdo stáhne.
 
 

Reklama