♥ Denie & TS2

Jak jsem / jste na tom s downloadama?

19. června 2011 v 11:50


Včera když jsem tak stahovala, napadlo mě, kolik já těch downů vlastně mám. Dřív sem věděla že něco kolem 4GB a taky jsem myslela, že tak 12000 souborů. S 4GB jsem se celkem trefila, ale s se souborama vážně ne. Celkem se divím, že se mi hra načítá 7 minut a né 20. Ale jsem ráda samozřejmě :D ... co tak vím, tak někteří mají downů mnohem méně a hra se jim načítá mnohem pomaleji...

A čeho mám ve hře nejvíce? Řekla bych že dekorací. Těch já mám požehnaně, různé obrazy, dekorace, květiny... Málo nemám ani vlasů a oblečení. A nebo židlí, gaučů a křesel :D Na moje downloady si stěžovat nemůžu, vážně je mám 'ráda' a nechtěla bych hrát bez nich. Mám tam takové, které prostě mám v každém domě nebo bytě.
Řekla bych, že jediná 'kategorie', ve které nemám nic staženo jsou výtahy. Jinak mám všude alespoň jednu věc. A ta kategorie, které se poštěstilo mít jenom jednu věc, to jsou auta. Já simíkům auta nekupuju, nejraději chodíme pěšky :D ... ale líbí se mi, jak si tam můžou pustit hudbu, a nebo se vzádu na sedadlech, vy víte co :D
A jak jste na tom vy? ...
  • kolik giga, nebo jen mega :D mají vaše downloady?.. pokud nějaké máte :D
  • Čeho máte ve hře nejvíc?
  • Stahujete jen to co se vám opravdu líbí, nebo všechno co se vám líbí? (já druhá možnost..) :)

Moje "začátky" po roční pauze.

16. června 2011 v 16:11
Nějak jsem neměla nápad, co vám dnes na blog strčit, dívala jsem se po screenech až mě napadlo toto. Já sims hraju asi tak pět let - začínala jsem na TS: Příběhy mazlíčků a pamtuju si, že asi 2 dny jsem jen hrála v tom domě, nebavilo mě to. Až pak jsem přišla na to, že se tam musí plnit úkoly, aby se příběh posunul. Dokonce jsem tam objevila, že se dá jezdit na obecní pozemky. No jo, bylo mi sedm a něco! :D

Moje zážitky se sims jsou, že každé léto mi nejdou. Nejdou spustit, nemám je. Ale já si tedy myslím, že teď už si umím poradit sama, nebo si najít jak vyřešit různé problémy. Ale sims mi zatím šlape dobře a léto je už blízko, takže si dávám naději že "rituál - sims na léto ne" letos poruším. Takže, minulé léto jsem já sims nehrála a v září jsem se rozmyslela, že i přes můj pomalý internet, se pustím do stahování. Hledala jsem různé torrenty, dívala se hlavně na komentáře, jak jim hra šlape a tak. Byla jsem úspěšná, instalaci jsem měla hned, poradila jsem si i s crackem, který jsem používala poprvé - každý den jsem stáhla jeden datadisk (pamatuju že jednou jsem stáhla za den dokonce dva! :D 1 GB - 5 hodin, ne-li více ;D). Bylo to zajímavé, po roce a něco znovu hrát.

Zapla jsem si TS2 Život v bytě, čekala než se mi načte (v načítání tedy nevidím rozdíl, přišlo mi to stejné jako teď, když mám něco kolem 5GB downloadů, nějakých 7 minut) ... cítila jsem takovou vnitřní radost!Pustila jsem se do tvoření mé první rodinky, nějaké holky. Nastěhovala jsem jí do paneláku a radostně si prohlížela stropy, výtahy, auta a všechno co tam bylo, všechny židle a všechno! :D Dřív jsem neměla všechny datadisky, asi jen Mazlíky, Roční období a Volný čas. (Dnes už mám všechny + vánoční balíček) Takže ty různé věci z Nočního života, Univerzity, Života v bytě. Všechno se mi to zdálo tak pěkné! :D Druhý den jsem se už pustila do stahování. Moje oblíbená stránka na oblečení byla Lianasims. Teď se mi můj vkus na oblečení už vážně změnil:D Mě Září 2010 přijde jako strašně dlouho, ale když si to tak vezmu, je to 10 měsíců, ani ne rok. Čerstvá sedmačka jsem tehdy byla :D

Teď mi došlo, že jsem absolutně odskočila od toho, co jsem s článkem plánovala. Krátký úvod + pár fotek. Trošku se mi to vymklo z kotroly :D Přejdeme tedy k fotkám, které jsem vyštrachala z prvního hraní thwow.gif image by Salisko v celém článku ... :)

Když denie hraje..

7. června 2011 v 18:01
Dnes jsem nevěděla co na blog přidat, do Lyn se mi po těžkém dvouhodinovém trháním trávy mezi chodníkem (na odpoledce) vůbec nechce a hledat download.. to celkem jo, ale nechci aby tu byli zase tak často, nechci mít downloadový 'blogísek' :D Rozhodla jsem se, že vám tu tedy napíšu část z toho, jak hru 'vnímám' já, jak hraju, které cheaty používám a tak :) .. v celém článku.

já a komixy?

1. června 2011 v 17:02
Upřímně, obdivuju všechny které to baví, a dělají je, ale já?.. k tomu jsem se nikdy přinutit nemohla.

Mě nejvíce baví jenom hrát. A hrát. A hrát. Nebaví mě dělat různé kulisy a nepřirozené pohyby simíků podle pózovače. Používat cheaty.. Zkoušela jsem je dělat, ale nikdy mě ta hra prostě nebavila. Protože to všechno je takové .. 'falešné'? Je sice pravda, že strašně ráda si čtu komixy z různých blogů, některé si čtu klidně i 2×, 3× za sebou, protože se mi strašně líbí provedení a tak. Ale komixy, to prostě přenechávám jiným :)
Takže myslím že můžu říct, že na tomto blogu, (který je mimochodem ve věku novorozeného miminka :D) žádné komixy nebudou. Ale myslím, že v Sims fotím celkem často mojí siminku a pak z toho dělám příběhy do "rodiného alba", takže by se to mohlo přesunout i sem.
 
 

Reklama