♥ day by day

Pracuju, ale ničeho se nedopracuju.

18. července 2011 v 21:12
Aloha, já sem tu zas naposled psala ještě v době kamenné (lidským měřítkem před čtyřmi dny). Řekněme, že mám rozpracovaný nový layout i mojí novou milovanou siminku. Jenže od každého mi něco chybí, abych s tím mohla začít blogovat. Za prvé vám vysvětlím siminku. Moje touha po dokonalosti je naprosto příšerná, nesnáším se za to. Já žádný mě vyhovující dům, ani makeover nějakého domu, NEVYTVOŘÍM! S ničím nejsem spokojená a nemůžu hrát. Prostě to nejde, jakmile začnu cítit takový pocit, který nedokážu popsat, odcházím bez uložení. Jinak to prostě nejde. Připadám si jak dement. Proč nejsem jako ostatní, postaví dům, ať pěkný či ne a neřeší to. Taky chci taková být, ale prostě to neumím! A strašně moc mi to vadí. Nevyhovujou mi stažené domky, mnou vytvořené domky ani maxisácké. Jsem už absolutně bez fantazie, nevím jak co postavit. Nevím co si počnu, asi nebudu hrát či co. To je jak tenkrát, kdy jsem nehrála kuli tomu, že jsem nemohla postavit žádné pěkné sousedství, chtěla jsem ho mít krásné, jako třeba morrigun. Nakonec jsem se smířila s podprůměrem. Jenže. Za jak dlouho mi potvrá smířit se s domkem? Nevím...
Teď k layoutu, už ho skoro mám, ale chybí mi jedna část. Obrázek, který musím vyfotit. Jenže poslední dva dny jsem se zabývala jen tím blbým domkem a hru sem vypínala naštvaná, takže jsem samozdřejmě vždy zapoměla na to, že to musím vyofotit.

Nevím tedy, za jak dlouho se tu něco objeví, prostě. Až se konečně smířím s tím, že žádný hezký domek nepostavím a budu s mojí novou oblíbenou siminkou bydlet v nějakém hnusném začátečnickém domě! Loučím se, držte mi palce ať už to konečně udělám...

Všechno jednou omrzí...

15. července 2011 v 20:20
Ahojte, jste zlatíčka jak jste se mi pokoušeli různě poradit v minulém článku a za to vám patří velký dík. Pořád se rozhoduju, ale nejspíš prostě přestanu hrát s Lyn a udělám si novou siminku. Však s Lyn už hraju kolem měsíce a ono to vždycky omrzí. Já vím že někteří z vás Lyn četli rádi, a já jsem za to ráda... Ale je na 1000% jasné, že tohle "vypravování" z mé hry, vám budu dávat i s novou siminkou.

Doufám že vám to nebude tolik vadit. Jsou to jen prostě obrázky z mého hraní, tak by to snad ani tak vadit nemělo. Někteří jste byli zvědaví, jak to dopadne s Aaronem a jestli bude mít dítě. Jenže mě už se to zdálo takové strašně zdlouhavé hraní. Takže... tímto článekem definitivně ukončuju Lyn.
Já jen budu doufat, že si budete číst další "vyprávění" stejně jako Lyn. Tedy, alespoň to tak vypadalo, že jste si ji oblíbili :)

A víte co... Teď si jdu zapnout sims a zapracovat na obrázku na layout. Takže, přece jen ta moje "krize" už trošku opadává. Zatím se mějte(:

Denie trpí nedostatkem kreativity.

14. července 2011 v 22:41
Ano, doslova TRPÍM. Víte jak moc mě štve, že sem nic nepřidávám? Každý den jen skončím na "Nový článek" a přemýšlím, co bych asi tak mohla přidat. Už to trvá pár dní, mám prostě "krizi".

No, stejně jsem poslední dva dny neměla zrovna dvakrát čas, v úterý jsem byla venku do desátý, takže jsem pak jen fejsbůkovala a včera jsem byla s kámoškou v bazénu, jsem celá potlučená z tobogánů. A mám naraženou ledvinu, když jsme dojížděli, to zrovna jela za mnou, tak do mě narazila. A co my jsme tam prováděli, divím se že ještě mám hlavu. Nebyla jízda kde by sme nejeli spolu a nedělali zajímavé "pozice", pokud mi rozumíte.:D
Zpět ke krizi, ano, chci udělat ty soutěže. Jenže nemám nový layout a bez něho se mi do ničeho většího nechce. Nenaladí mě pořádně to tvoření. Jenže mě se strašně moc nechce zapínat sims, už je tam tak zaprášené asi 3 nebo 4 týdny. Doufám že se na mě nebude zlobit. A než se donutím... to může taky chvíli trvat. No uvidím. Hlavou se mi honí také myšlenky, že bych s tímto blogem sekla a založila si normální, "deníčkový". Ale já nechci, jen prostě nevím co přidávat, pořád o sims... co myslíte vy? :/
Tak jsem se tu trošku vypsala ze svých pocitů, poraďte mi prosím, co mám dělat. Já vážně nevím jak to s blogem dál bude, baví mě chodit na sims blogy, ale sama nemám o čem psát. Já nechci přestat... jen prostě nemám žádné nápady...

i'm back! :)

10. července 2011 v 12:32
Aloha přátelé :D Po týdnu "užívání si" bez počítače, prima cool a prima love na filmovém festivalu jsem opět tady. Nezapomněla jsem na vás a na blog jsem myslela i ve Varech. A napadlo mě pár věcí ... layout, pár soutěží atd :)

Už jsem se těšila domů, hlavně na kocourka. Je teď tak přítulnej, ten týden jsem mu musela hrozně chybět. Můj čumáček Kukísek :D♥ Ve varech pohoda, jezdím tam každé léto, na týden. A teď jsme s mamkou zrovna chytily i ten festival, takže tam bylo pěkně. Zalidněno. A to já mám ráda:) Samozdřejmě i nákupy, ale moc jsem si toho nekoupila, 2 "trička" - ne "normální:D" jedno jako mikinu s krátkým rukávem a jedno žluté, taky takové neobyčejné. A pak koženou bundu v terranově, musela jsem si jí koupit. Původně stála 1500 a oni jí slevnili na 350. Už dlouho jsem chtěla hnědou, jenže tady u nás u ťamanů žádnou neměli a v normálních obchodech to bylo nad 1000. A jelikož já miluju peníze, je mi líto za to utratit. Pár celebrit jsem viděla, chtěly jsme jít na Mako Mako, ale ta Kristýna, zpěvačka, byla zrovna nemocná a tak tam nastoupil Andrew a předvedl improvizační beatbox. A po něm nastoupili Eddie Stoilow. Docela pěkný :) Včera jsme taky jely do aquaparku, naštěstí tam byla teplá voda - kdybych tam už několikrát nebyla, tak tam nejedu, při pomyšlení že bych musela lést do té studené vody, ještě u nás v tom počasí, které není zrovna slavné. Brr. Ale přiznám se, 2× jsem se sklouzla do toho druhého bazénu, kde byla voda studená, hodně, ale hned jsem vylezla :D

A teď k blogu : .. Jak jsem už psala nahoře, pokusím se vykuchtit nový layout. Mám už nápad, jenže je vždycky těžké svou představu vytvořit. Vymyslela jsem pár soutěží, jednu "velkou" dlouho trvající a pár těch menší ve stylu bleskovek. Ale bleskovky to vážně nebudou. btw.: nenávidím slovo "bleskovka" :D

Doufám že jste nezapoměli ani vy na mě a já se pokusím aby to tu šlapalo, zase jako před pár dny. Zatím bye!:)

Měla bych se tu tomu začít věnovat.

2. července 2011 v 1:26
Jenže momentálně nebudu. Začátek prázdnin - mimochodem, prospěla s vyznamenáním, ikdyž těch 150 omluvených hodin mě malinko děsí, a učitelé mi vážně hodně přilepšovali. Nebýt našich hodných a mírumilovných učitelů, mám trojek jak.. nakadíno. Jo, je jedna hodina ranní a žádné moudra už ze mě nevypadnou.
Stručně a jasně (ospalostí ztrácím pochopení k těmto dvoum slovům, takže to možná vyzní jako naprostá pitomost), myslela jsem že mám blog dva týdny, ale omyl. Vidím tu 3 články z května a 43 článků z června. A teď už máme druhého července. To už vážně bloguju měsíc a dva dny? Nevěřím. No, i tak je to málo, ale je to jen ukázka toho jak čas utíká rychle... Chtěla bych se blogu teď hodně věnovat abych si na začátku vytvořila nějaké ty blogové kámoše, co sem budou chodit rádi. Jenže jaksi mě teď tlačí čas a s tím jsem, když jsem si blog zakládala, vůbec nepočítala.

V neděli odjíždím na týden do Varů, kde DOUFÁM půjdu ven s H.S., doufám že pujde :). V našem "náhradním bytu" bohužel počítač není a na blog se dostanu leda tak přes můj (ne)milovaný mobil, nebudu moct chodit ani k mým milým oblíbeným blogům, nebudu moct psát články. Teoreticky bych mohla, můj mobil slouží jako minipočítač, jenže je to jaksi zdlouhavé psaní a nemám ráda články bez obrázků. Můžete ode mě čekat tedy nějaké to "aktuální dění" v komentářích.
Navíc, dneska tu byla babička, pak přijela teta - která tu je až do neděle a v neděli odjíždíme, takže se sem nejspíš zítra nedostanu, budu si muset sbalit tunu oblečení a podobně.

Vysvědčení bylo celkem dojemný, "už" z nás budou osmáci a s většinou se uvidím až za ty dva měsíce. Pár jich od nás odejde, né že by mi to nějak extra vadilo, spíš naopak, ale ... moje milovaná třída, se kterou se často hádáme. Mi prostě bude i přesto všechno chybět. Ty poslední dny školy byly prostě naprosto úžasný ♥ A mě se po nich bude šíleně stýskat. Jak dopadlo výzo u vás? Já pět dvojek. Takový ty divný předměty, zeměpis, přírodopis, dějepis. No a matika a fyzika, to je vše. Jinak samé ruské pětky.

SHRNUTÍ, pro ty kdo nečetli, nebo prostě nepochopili - což je celkem možné, píšu to prakticky se zavřenýma očima a vyplým mozkem. BYLO BY FAJN KDYBY JSTE SI PŘEČETLI ALESPOŇ TOHLE.
Od Neděle 3.7., tu nebudu, nevím kdy se vrátím, asi tak nějak za týden. Omrkněte kdyžtak někdy komentáře utohodle článku, napíšu vám přes mobila jak se věci mají, kdy se budu vracet a tak. Moji affíci, nemažte si mě a podobně, ale já myslím že takové exoty co spřátelování berou smrtelně vážně, v seznamu nemám. Až se vrátím, hodlám se blogu věnovat, alespoň tak že tu budu každý den. Dneska jsem dokonce při skákání na trampolíně vymyslela soutěž, ale o tom až později.

Napsala jsem to už dneska - pokud se dneska dá brát jako dneska, je jedna hodina ráno, je to už sobota, nebo se to dá počítat ještě k pátku? To je jedno, hlavně že vůbec, počítám že se sem už nedostanu, maximálně zítra a omrknout mé favz i nefavz blogy. Mějte se, za týden čau:) A nezlobte se, že to tu teď není, a zatím ani nebude, tolik aktivní.

Bye za týden.(:

Poslední dny...

29. června 2011 v 18:36
Joo, myslela jsem že poslední článek jsem psala předevčírem, ale ups, v Neděli. Pardón. Mám teď nabitý týden...

Zítra, je ten den na který se poprvé za sedm let netěším. Dva měsíce bez mé milované třídy. Před týdnem bych dala všechno za to aby už byli prázdniny. Ale teď? ... od pátku do dnes je všechny prostě miluju! :D V neděli jsem psala, že přidám Lyn... jenže v pondělí jsme měli pochoďák, pak jsem jela do německa nakupovat a večer ještě na trampolínu. Takže čas nebyl, včera to jsem šla spát ke kámošce protože chtěla udělat vlasy na dnešní poslední zvonění. Takže ne že bych dneska měla zrovna moc času ale nějakou tu pulhodinku teď mám. Ve škole to bylo dneska nejúžasnější, ách prostě nevim, neumím popsat, bylo to tam.. tak skvělý, sranda, dvě křesla (nesnažte se pochopit..:D) a cítím se tak krásně .. přátelsky a milovaně :D
Bude se mi strašně stýskat. Zítra poslední den... S některýma sice budu chodit ven a tak. Ale nebudeme všichni dohromady. Achjo, co bych dala za to aby tenhle den byl znova :) Mám vyznamenání, to už vím. Včera se totiž ti vyznamení museli jít fotit, byl to pro mě šok, že mám vyznamenání. No jo, holt mi každý přilepšuje. Když se na sebe tak podívám můžu říct že sedmičky umím angličtinu, ty ostatní "testový" předměty jsem přežívala přes taháky a opisování. V osmičce se doufám začnu učit, ale to si říkám už sedm let. A nic. Ale tentokrát snad už ano, už se to počítá na školy.

+ důležité oznámení ... ani nevím co mě to napadlo, založit si blog jen o sims. Nikdy jsem blog na jedno téma neměla a jak sims, tak cokoliv jiného mě vždy omrzí a pak zase bavit začne. Takže je možné že se mě o prázdninách chytí nechuŤ do sims, takže mě nebude bavit přidávat jen takové články... Už dlouho chodím na jiné blogy než o sims a čtu si deníčky a tak... ale nikdy jsem nepsala komentáře, aby ke mě nepřišli, protože já mám "jen blog o sims". MĚNÍM TEDY TÉMATIKU - SIMS, DENÍK a všechno co se mi zlíbí. (:

Snad vám změna nevadí, a jestli ano, křížek je nahoře. Sice by mě to mrzelo, ale nikoho do ničeho nutit nebudu :)

Včera jsem si konečně zase zahrála :)

26. června 2011 v 11:02


Ahoj! Zase mám chuť a náladu hrát sims. Konečně... dostavila jsem Lyn ten baráček, z venku se mi líbí, působí na mě tak městsky a hezky. :D Já mám u baráčků problém, že se v nich vždycky cítím tak sama, nikdo tam nechodí, takové odpíchnuté od světa. Ale tady v tom se konečně cítím dobře, no jo, jsem divná - já vím :D Začala jsem tedy zase hrát s Lyn a nafotila jsem už fotky pro jeden díl. Bohužel jen pro jeden, jenže pak, na jednom důležitém momentu pro Lyn. Se v našem celém městě vypla elektrika. Takže jsem PC nechala vyplým a celý večer jsem pak už proseděla,chvíli naštvaná u TV. Vypadlo to jen na minutku, to mi připadalo jako schválně! GRR >.< Dneska až budu zase hrát, pokusím se spravit napáchané škody... :D

Dneska už tady teda možná bude další díl :)

looklet ♥

25. června 2011 v 13:01
Propadla jsem lookletu, tvořím a tvořím :) Znáte, taky tvoříte? Looklet.com, zkuste to. Včera večer jsem neměla co dělat, tak jsem se do toho vrhla. Jo, včera večer byl pěkný večer, projížděla jsem všechny ty deníčkové blogy a vzpomínala na mé staré blogy. Něco mě napadlo - o tom příště. Tady jsou zatím dva mé návrhy, líbí se vám nějaký?

Daddy's girl ↓


Druhý v celém článku.

Filmová horečka :D

23. června 2011 v 14:59

Ahoj! Včera jsem tu vůbec nebyla, jsem to ale ostuda. Dávám to ale za vinu mé filmové horečce + výpadu proudu. Řekla bych, že to filmová horečka začala školou. Nic neděláme, sedíme a nudíme se, čučíme na nějaké ty filmy. Přijdu domů z toho sezení a čučení vyčerpaná :D, znuděná a ignoruju svět. Nikde žádný "vzrůšo" a zrovna mám takové to období, které zase brzy přejde (doufám v to, protože chci aby přešlo) - nemám chuť hrát sims. Mě by to bavilo, ale hrát jako hrát, se siminkou, a to s Lyn. Ale. Já prostě potřebuju postavit nějaký baráček, jenže žádný mi nevyhovuje. Postavila jsem jich už dost, ale žádný pro mě nebyl dost dobrý. Zítra, možná i dneska se do toho znova zkusím pustit, teď jak to píšu, dostala jsem celkem chuť:D.
Ještě ke včerejšku, možná bych sem nějaký ten článek dala, ale z minuty na minutu zčernala obloha a začala bouřka. Po minutě černé oblohy a pouhého hřmění se to proměnilo ve vážně něco hrozného, no, ale ne jak v Pardubicích, naštěstí :D. nejdřív jsem si řekla že nic, tak hodně fouká a prší, a dívala jsem se dál na film. Šla jsem si do kuchyně pro meloun a počítač najednou znovu spuštěný, takže film neni, nic neni, měla jsem tam něco rozdělané. Pak proud vypadl uplně asi na hodinu. Seděla jsem na posteli, pojídala ten meloun a hladila kocoura. To mě natolik unavilo že jsem celý večer proseděla u televize. Jeden večer bez počítače mě zajímavě pročistil :D Já jen nechápu, jak ti dávní lidé mohli žít bez televize, počítače, elektriky!...

Dnes ve škole zase filmy, akorát jsem se od nich na dvě hodiny zase odtrhla, nejdřív ke kožnímu a pak ještě k zubařovi. Moje první vrtání, mamka říkala že to nebolí, ale mě to teda bolelo :D Tak se mějte :)

From Prada to Nada

20. června 2011 v 18:01

Ahojte. Dneska jsem měla v plánu přidat Lyn, ale kolem druhé se mě chytla absolutní lenost. Zkoušela jsem na ní začít dělat, upravit obrázky. Hned po prvním obrázku jsem ale ulehla do postele a dívala se na televizy způsobem, že se klidně díváte na teleshopping, hlavně že něco hraje, ale myšlenkama jinde.
Když jsem TV začala vnímat, došlo mi že absolutně nic nedávaj, tak jsem šla na kinotip s tím že si najdou nejakou komedii. No, tak našla jsem, já koukám hlavně na cedulku "2011", nejnovější filmy mám já nejradši:D. Pustila jsem si tedy From Prada to Nada, slyším o tom poprví, ale je to zajímavý film (momentálně musím čekat 60 miinut než budu moct dokoukat těch 30 minut do konce). Dvě bohaté, rozmazlené sesty, co se zrovna nemnilují, jedna miluje školu a druhá kluky. Umřel jim otec v den jejich narozenin a manželka jeho nevlastního bratra koupila jejich dům, majetek všechno. Neměli kde bydlet, a tak se přestěhovaly k tetě do east LA. Mexikáno stájlo:D .. vážně divná čtvrť, nechtěla bých bydlet ve východní LA.. motají se jim do toho vztahy práce. Já mám takové filmy ráda, takže mě se líbí :) Jsem zvědavá jak to dopadne.
Zítra mě čeká zase škola, bohužel. Nechápu k čemu se teď už učíme - opakujeme, testy za sebou a stejně o těch hodinách už každej jen mele kraviny a já, řekla bych že všichni, to hned z hlavy zase vypustí. Vážně moc se těším na ten den, kdy přijdu do školy, daj mi ten papír, přijdu domů a čekají mě krásné 2 měsíce naprosté pohody.

Zítra se možná k Lyn dokopu, snad. Mějte se:)

Prohopsané dny

19. června 2011 v 20:12
Áhoj!.. jeden z nesimích článků, aneb co se momentálně děje u mě.
Tenhle víkend se podle mě vážně povedl. V sobotu se nám na zahradě zrodila trampolína, na prima Cool bude HIMYM bez dabingu:) ... Všechny série už uvidím po 3, yea ♥ Každý den teď hodlám chodit na trampolínu, jelikož jinak necvičím, tak ať si alespoň trošinku udržím svou postavu. Ne že by mi na tom nějak záleželo, ale vidím to jako další plus k tomu, že mě to strašně baví :D Dneska jsem tam šla kolem pátý, a vážně jsem netušila že si tam poskakuju už 2 a půl hodiny. Necítím nohy a břicho, záda bohužel jo. Au...! :D

K poskakování jsem dokonce přidala i švihadlo, takže vyskočím tam + skáču přes švihadlo, vážně "zajímavé". A dokonce mi nevadí, že tam na mě každý čumí, když skáču vysoko. Prostě, když jste zamilovaní, je vám vše jedno. A já jsem zamilovaná do trampolíny. Asi jí pojmenuju :D:D

Zítra jsem naštěstí doma, máme ředitelské volno. Neuškodilo by dát to volno na dýl, stejnak už máme všechny testy za sebou. Vážně jsem s promuntím pos*ala matiku. Já z toho testu snad dostanu 4! :( Budu doufat že ne, ale moc nadějí na lepší známku si nedávám. Zítra bude asi Lyn, ještě nevím. Chcete..?:D

Dnešní večer hodlám strávit u televize, asi.. Bohové musí být šílení II. a pak samozdřejmě Dexter. Ách, miluju ten pocit, když vím že nemusím ráno vstávat. Tak se mějte a v celém článku ještě jedna fotka, přehnaně upravená, jak ta blondýnka která má představovat mě, skáče na trampolíně :D

Miluju zahradu!

12. června 2011 v 19:56
áhoj! Právě jsem se vrátila ze zahrádky, opejkali jsme. A skvělá zpráva pro mě - soused bude kupovat trampolínu, takže "já" budu mít trampolínu :D Dneska jsem nevěděla co na blog dát, tak jsem sem nic nedala. Celý den jsem zkoušela stavět nějaký dům, ale prostě ne a ne postavit něco pěkného. Tak jsem si ani nezahrála. Mezi načítáním jsem si trošku pročítala češtinu, zítra píšeme... Nevidim to zrovna dobře, čeština mi de jenom z gramatika, ale určování nějakých tech vedlejších vět apod. ... tak to jde absolutně mimo mě.


TAHLE ČÁST ČLÁNKU JE DŮLEŽITÁ:D :
Teďkons jdu vážení, vypnout sims které mi běží celé odpoledne a zapnu bodyshop. A pokusím se pro vás vytvořit první siminku na stažení. Akorát potřebuju vědět (ještě jsem to nezkoušela, ani nevím jestli to tak jde), když zapnu bodyshop pro The Sims 2, pujde to tak abyste nemuseli mít všechny datadisky? Protože já mám všechny po Život v bytě a většina z vás to tak nemá. Doufám že chápete mojí otázku ... :D Odpovězte - je to pro vaše dobro, jinak simíci nebudou :D

Proearlované odpoledne

10. června 2011 v 20:15 | denie
Ten čas dneska utekl tak strašně moc rychle :D .. Celé odpoledne jsem se dívala na 'Jmenuju se Earl', jedu totiž znova od první série - až do poslední. Na HIMYM jsem se dívala znova a znova už tolikrát, že jsem přešla na Earla. Je to perfektní způsob jak se nenudit a přitom zabít odpoledne.
Po těch pár rosekávských hláškách, jsem si řekla že si je začnu pamatovat. Nejvíc mě rozsekalo: ‎"nechceš si sundat boty?" .. "ne mě smrdí nohy" .. "Od toho nohy přece jsou hlupáčku, proč myslíš že je pánbůh umístil daleko od nosu?" :D nebo "Randy byl tak sjetej že hledal hodinu vlastní nos". Na earla prostě nic (tedy až po HIMYM) nemá! ,,fousáči, puč mi auto, v rádiu sou mravenci." ,,Musíš zjistit kde bydlí královna". ,,Ta bydlí v lízátku pod sedadlem řidiče když na něj šáhnu zaútočí ochranka." ♥ Omluvte tento nesimí článek, když já seriály miluju + nevěděla jsem co přidat. Večer si asi trošku zahraju sims, postavím nějaký ten domek.

Přemýšlela jsem taky, že bych vám sem dala na stažení nějakou siminu ode mě, stáhl by si někdo? Abych pak ten bodyshop nezapínala zbytečně :) Kdo by chtěl, v anketě nebo do komentáře - komentář samozdřejmě potěší víc ... :D

Jsem naštvaná na svou postel.

9. června 2011 v 14:47
No vážně. Jak jsem už psala - včera / dnes jsme spali ve škole. Probíhalo to celkem OK, dokonce jsem vyhrála tu kulinářskou soutěž, dostala jsem plyšáka :D


(obrázek z flickru)
Občas byla nuda, ale to se vždycky dohnalo. Přijde mi, že jsem se snad už dívala na všechny nejlepší horory a teď zbývají samé trapárny. Ani jeden z x filmů se nám nelíbil, ANI JEDEN. Všechno nuda! ... Bylo jich puštěných asi 5, ale myslím že se na ně nikdo nedíval (včetně mě). My jsme se zabavovali falškou, bouchání polštářema do hlavy a podobnými hovadinami. Bohužel, kolem čtvrté nás už třídní vyhnala spát... Že prej musíme brzo vstávat. Nakonec jsem tak po půl, čtvrt hodině usla (někteří byli vzhůru celou noc O.o) a ráno v 6:30 nás čekal "budíček".

Vstávat se mi zrovna nechtělo, ale já se na tý zemi, za dvě hodinky vyspala líp než v mý posteli za 7 hodin. Nedokážu si to vysvětlit, že ve škole mi trvalo chvilku vstát a doma musím 20 minut čekat než se mi vůbec otevřou oči? Já tu moji postel ráda už nemám, asi budu spát na zemi :D ... po probuzení jsme si sbalili všechny věci a vydali se na "exkurzi" po našem městě :D, aby jsme se nemuseli učit. Tak jsme tam celou dobu lezli do kopců a nakonec jsme šli na hřiště, kde jsme našli dětskou botku. Pani učitelka nám vymyslela originální .. "zajímavou" hru. Botička se dala na klacek a musela jsem běžet. A nesměla mi spadnout ze špičky klacku .. :D Vyhráli jsmee! :D

Teď už se na mě únava z rána trošku ukázala, tak mi prosím odpusťe nějaké ty chyby pokud jsou :D Dnes to vidim na Lyn ale nejsem si jistá, podle toho jak se mi bude chtít.. Buď Lyn nebo down :D

"aneb děti konečně mohou spát ve škole"

8. června 2011 v 16:23
Myslím, že naší paní učitelce se tento pokus o vtip moc nevydařil (v nadpisu), ale co, perfektně to vyjadřuje můj plán na dnešní den.

(tady je malinká ochutnávka dovolené u Lyn :P jsem nevěděla jaký obrázek dát :D)
Jako každý rok se i letos - dneska, chystáme s naší třídou + pár deváťáku, spát ve škole. Jen hádám, že dnes bude nuda, ale to nevadí, těším se jak na Vánoce. V půl sedmý jdeme plavat, pak vařit, .. pak filmy, bořík odvahy :D Nejhorší je, že vždycky jsme spali z Pátka na Sobotu, takže jsme mohli spát o pár hodin dýl, ale dnes, zase pujdem spát v pět, pokud ne dýl a vstávat musíme na sedmou, sklidit si všechno a v 8 vypadnout na 'exkurzi po našem městě' :D .. Zase lepší než učení. Sice možná usnu ve stoje, protože dvě hodinky spánku ještě po dnešku, 8 hodin ... mi asi stačit nebudou.

Takže se chci omluvit že dneska tu nic nebude, ani Lyn ani nic, a nevím jestli zítra - počítám s tím že přijdu domů a budu spát až do večera. Takže v Pátek ahoj, ale je možné že i zítra. :D
a držte mi prosím palce, ať vyhraju v 'kulinářské soutěži', ono to bude něco jako u simíků

k blogu ... :)

5. června 2011 v 12:17
Zítra nebo pozítří se asi pustím do nového designu. Tenhle byl jenom takový rychlý, aby tu něco bylo, protože jsem neměla žádnou dobrou fotku ani nějaký nápad.


Jinak děkuji za komentáře a i že sem chodíte, na to že mám blog od středy je to úžasný :) S novým layem přibyde i 'rubrika' s oblíbenými blogy. Pár lidí chtělo (nespamově:D) spřátelit, takže - bude to fungovat jako seznam oblíbených blogů i spřátelených blogů, až na to že já vás budu mít v oblíbených blogách a vy ve spřátelených, jestli mi rozumíte :D
Dnes nebo zítra bude pokračování Lyn a přemýšlím, že udělám pro její screenshoty speciální rubriku. Vlastně, ono to je něco jako komix, ale není to komix, nedělám žádné kulisy, jen hraju a přitom fotím, nic víc :) Takže se to ani nedá brát jako komix, doufám :D Zatím se skoro každému příběh o Lyn líbí, tak doufám že to tak zůstane.

Dnes mám v plánu přidat asi nějaký ten download, možná tu Lyn, ale nevím :) Odpoledne se du opalovat na zahradu a protože já chytám vážně velmi rychle, počítám i snějakým tím trošku jinačím odstínem. :D
 
 

Reklama