blog info

List of my blog friends♥

17. června 2011 v 15:58Takže, je pátek a já vám slíbila že dnes udělám seznam z těch, co se zapsali do zápisu :D na Spřátelené blogy (vážně nemám ráda tenhle název:D). Pokud by už někdo z vás, kdo se tu objeví, v mém seznamu být nechtěl, stačí napsat. A kdo by se chtěl naopak zapsat, stačí se podívat SEM. Jestli si váš blog někdy ze seznamu smažu je jen moje věc, pokud vidím že ke mě už nechodíte, nemám důvod mít váš blog tady...:)

...

Nejste seřazení podle oblíbenosti, ale podle toho jak jste se zapsali. Nevybrala jsem pouze jednu dívčinu, která na můj blog přišla nejspíš poprvé a taky naposled:D.
Na vašem blogu stačí mít odkaz na ten můj, a nebo kdo chce, ikonku. Najdete v menu(:

Blog friends(:

14. června 2011 v 21:29
Rozhodla jsem se, že si zavedu spřátelné blogy. Už je to pár let co jsem "SB" nevedla, jen oblíbené blogy a tak. :D Nemyslete si, že každý kdo se zapíše se stane spřáteleným blogem. Pokud mě tvůj blog nezaujme, nebude mě to u tebe bavit, tak si tě prostě do spřátelených a zároveň onblíbených blogů nezařadím. Rozhodně nehodlám brát spřátelené blogy jako povinnost. Žádné pravidla dodržovat nebudu, pardon. Maximálně to, že k vám budu chodit - ale to je od spřátelných blogů očekávané. Já k vám samozdřejmě chodit budu, ale od vás taky návštěvu budu čekat. To je prostě krutý svět spřátelování :D Takže ti, kdo to berou jako "ahoj obíhám", vy se ani nezapisujte. Takže s těmi, co si rádi přečtou mmůj článek, napíšou smysluplný komentář, s těmi já ráda spřátelím.

Kdo by tedy chtěl, napište do komentáře:
• Tvoje přezdívka
• adresa blogu, webu.
• o čem blog máš

:) Můžete se zapisovat do Pátka 17.6 - pak vytvořím seznam, pokud se někdo zapíše. Odkaz na zápis tu samozdřejmě bude i po 17. a zapisovat se budete moct i pak. :)
A s tím s kým se spřátelím - já budu mít odkaz na váš blog, takže po vás bych taky chtěla, aby jste si ten můj někam strčili. Do blogu samozdřejmě :D
 
 

Reklama