já a komixy?

1. června 2011 v 17:02 |  ♥ Denie & TS2
Upřímně, obdivuju všechny které to baví, a dělají je, ale já?.. k tomu jsem se nikdy přinutit nemohla.

Mě nejvíce baví jenom hrát. A hrát. A hrát. Nebaví mě dělat různé kulisy a nepřirozené pohyby simíků podle pózovače. Používat cheaty.. Zkoušela jsem je dělat, ale nikdy mě ta hra prostě nebavila. Protože to všechno je takové .. 'falešné'? Je sice pravda, že strašně ráda si čtu komixy z různých blogů, některé si čtu klidně i 2×, 3× za sebou, protože se mi strašně líbí provedení a tak. Ale komixy, to prostě přenechávám jiným :)
Takže myslím že můžu říct, že na tomto blogu, (který je mimochodem ve věku novorozeného miminka :D) žádné komixy nebudou. Ale myslím, že v Sims fotím celkem často mojí siminku a pak z toho dělám příběhy do "rodiného alba", takže by se to mohlo přesunout i sem.


Jinak, já nejraději hraju poze s jedním simíkem a to holkou. Vždycky si dám na ní pořádně záležet a většinou vytvářím nové město pouze pro tu novou (jen přidávám nové 'noční centra' k Šafránové Zátoce, aby se nová siminka mohla kamarádit s bývalými siminkami :D).
Později sem budu dávat i články o tom, které město mám nejradši, které povolání dávám nejčastěji, datadisky které mám nejradši. Tak doufám, že někoho budou moje názory zajímat a i si je přečte :)
a všechno nejlepší k svátku, děcka! :):D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Myslíš, že sem ještě někdy přijdeš?

Stoprocentně ano :) 54.2% (58)
Možná jo 23.4% (25)
Myslím že ne 10.3% (11)
Ne bych se zblil/a :! :D 12.1% (13)

Komentáře

1 Lowiska Lowiska | Web | 1. června 2011 v 17:57 | Reagovat

Na tom budeme asi stejně. Ani mě nikdy vytváření komixů moc nebavilo, ač jsem si ze začátku myslela, že je to nějaká "povinnost" nebo co, když už mám blog o sims a každý, kdo ho má, dělá na blogu nějaký komix, že já ho musím mít taky. Dva roky uběhly jako voda a za tu dobu jsem se téma komixů dotkla až při druhém výročí blogu, kdy jsem napsala jednodílný komix z období 2 světové války. Ale mrtě ráda čtu a prožívám komixy ostatních a taky docela obdivuju jejich nervy;D Já jsem sice trpělivý člověk, ale u tohoto bych dlouho nevydržela, natolik se znám;) A mě zajímá skoro vše, co se týče sims, takže se mnou jako čtenářem prakticky čehokoliv počítej! :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama