Bickley /05/ Twikki

11. června 2011 v 22:52 |  ♥ screenshots - Lyn Bickley
V minulém díle jste se mohli dočíst, jak u Lyn proběhly první dny dovolené na ostrově Twikki. Dnes si můžete přečíst, jak proběhly ty další. ... Lyn je jinak z dovolné už dávno doma a fotím jí furt a furt, takže se do budoucna máte na co těšit. :)


Lyn se hodně seznamovala s místními lidmi, a v dobrém se jí to oplatilo. Právě na dovolené dostala titul 'Společenská celebrita' a naučila se jejich místní pozdrav 'klídek' a i jejich tance, hula hula. Miluje tento ostrov... pokrač. v c.č.

A tady už jí máme jak se připojila k tanci Hula Hula s místními domorodci. Naučila se to celkem rychle - ještě aby ne, tanec je její koníček kterému se věnuje hlavně v různých podnikách:).


Vydala se z hotelu do Zřícenin Opičího Jumboka :D nebo jak se to jmenuje, nebo nějakého Ochechuána. Teď nevím, tyhle dva názvy si já prostě nemůžu zapamatovat :D a vrhla se na véééélký vodopád. Hned si na něj musela sednout a požádala nějakou místní černošku, aby jí vyfotila.


Hodila si minci pro štěstí. Co si asi přála? Aby měla to svoje vytoužené štěstí? Který jí před pár dny obcházelo obloukem? ... Nebo nějakého přítele? A nebo další možnost, aby jí všechno dobře vycházelo v práci? To nikdo neví :)


Lyn černošku poprosila znova - aby ji vyfotila. Tentokrát se to ale dá brát jako důkazní materiál :D Ona je prostě taková jaká je, co čekat s aspirací po požitkách. Velice se u toho bavila. Pak jí ale smích přešel...
"Fontána" alias vodopád se na ní naštval a vypustil trošinku lávy, nic zvláštního :D Lyn se ale vážně vyděsila, a udělala si i ostudu. Kolem fontány se sešli všeichni návštěvníci tohoto pozemku a na Lyn si ukazovali..


Pak šla tu ostudu trošku vytančit do místního nonstop baru. Měli tam masáže, hudbu, SPRCHY! .. i menší kadeřnictví. Lyn se tam dobře zabavila a vytáhla svoje potřeby (až na energii) naplno. Myslím že pokud se na Twikki někdy vrátí, tohle bude místo kam bude chodit častěji!


Dopřála si / naučila se masáž lávovými kameny. Jestlipak jí někdy někomu taky udělá... Vážně si jí vychutnávala.


Po masáži si dopřála trošku relax. Chvíli se houpala, chvíli si četla. Přitom se dívala na moře, poslouchala jeho šumění...


Další den se vydala na výlet. Další výlet. Ale tenhle jí nedopadl vůbec dobře, přiletěla a sní i stádo (hejno?:D) včel (stádo asi ne :D) By mě zajímalo, kterej blbec v té tabulce, kde se musí vybrat správné řešení, odpověděl blbě! :P


Další den (den před odjezdem) vykopala mapku na skryté místo na ostrově Twikki. A to nebylo to jediné co našla, našla zakopaný legendární Dreggonův poklad! To bylo vážně poprvé, co jsem ho našla, neměla jsem tušení jak vypadá. (teď už mi svítí u Lyn v bytě:P) Zpět k mapce, dojela na místo a seznámila se s Šamanem. Nabídla mu pomoc, protože jí nemohl připravit jídlo - měl všechno rozbité. A tak Lyn radši všechno opravila, měla hlad. Šaman si šel mezitím zdřímnout :/


Po dvou hodinkách opravování zařízení v jeho doupěti, mě čekala odměna. Bohužel na poprvé jsem omylem příkaz, aby jí předal dárek zrušila, takže jsem musela čekat asi 4 simí hodiny než mi ho chtěl dát zase. Už jsem chtěla odejít bez uložení, ale naštěstí jsem se ještě vrátila a už mi ho dal. Voodoo panenka, tu já mám vážně ráda. Hlavně co se týče dělání přátel. Stačí použít voodoo panenku a máte přátel kolik chcete.


Myslela jsem že někdo s takovou maskou jako on/ona bude mít smysl pro humor :D Vyzkoušela jsem na ní/něj tedy jeden z oblíbených žertíků lyn. Ukázalo se že šaman ale smysl pro humor nemá, a místo plusovýho přátelství se jim ukázalo mínusový. Z Šamanovi strany :D


Další den už jenom proležela na pláži, nasbírala mušle a dívala se naposledy na moře. Pak už byl čas se odhlásit z pokoje a jet domů... :)

Pokračování příště
Co myslíte, bude mít už to štěstí, co si přála? A nebo nějakého přítele? A jaký bude její příjezd domů? ... :)
Jinak jsem ráda, že se vám fotky lyn líbí (snad) .. podle komentářů to vypadá že ano a já jsem ráda :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hilary simík=) Hilary simík=) | Web | 12. června 2011 v 9:11 | Reagovat

Co myslíte, bude mít už to štěstí, co si přála?/Doufejme..:DMě si bohužel simka nic přát nemohla,jenom dostala 1000simoleonů..:DD(Taky dobré:)
A nebo nějakého přítele?//Snad konečně!:)
A jaký bude její příjezd domů? ... :)/Bude naprosto skvělý!:)

2 KaSs . KaSs . | Web | 12. června 2011 v 9:27 | Reagovat

Co myslíte, bude mít už to štěstí, co si přála? Snad jo :))
A nebo nějakého přítele? To by bylo dobré :D ...  
A jaký bude její příjezd domů? Určitě dobrý ... :-)

3 Lowu Lowu | Web | 12. června 2011 v 10:09 | Reagovat

Snad už bude mít Lyn šťěstí a najde si nějakého přítele ;D Moc pěkné fotky :-)

4 Sisi Sisi | Web | 12. června 2011 v 11:16 | Reagovat

Štěstí snad bude mít, třeba toho přítele =) Jinak opravdu pěkný =)

5 Lilianne Lilianne | Web | 12. června 2011 v 11:39 | Reagovat

Nevím, snad ano :-)
Má voodo panenku s tou jsou přátelé i láska hned :-)
Snad přijede dobře :-)
Jinak díl se mi moc líbil, ajko vždy :-D
To já když jsem do tý kašny přidala mycí prášek (nebo tak něco) a ona se rozohnila, pak se se mnou vunec nikdo nechtěla bavit a s každym jsem měla mínusky.
Jinak, mohla bych se tě zeptat  v jakym programu fotíš?? ty fotky jsou totiž nádherný :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama