Červen 2011

Peggy recolory

30. června 2011 v 15:48 ♥ hairs ♀ / ♂
Dneska vysvědčení... Možná pak o dnešku napíšu samostatný článek. Dneska jsem měla v plánu konečně přidat Lyn jenže jaksi se ktomu nemám, dnešek je takový. Náročný... Tak alespoň vlásky od peggy, recolor od .. zase nevím, měla jsem je v PC :/ Mě se líbí a ve hře je myslím mám :) Vám?


Poslední dny...

29. června 2011 v 18:36 ♥ day by day
Joo, myslela jsem že poslední článek jsem psala předevčírem, ale ups, v Neděli. Pardón. Mám teď nabitý týden...

Zítra, je ten den na který se poprvé za sedm let netěším. Dva měsíce bez mé milované třídy. Před týdnem bych dala všechno za to aby už byli prázdniny. Ale teď? ... od pátku do dnes je všechny prostě miluju! :D V neděli jsem psala, že přidám Lyn... jenže v pondělí jsme měli pochoďák, pak jsem jela do německa nakupovat a večer ještě na trampolínu. Takže čas nebyl, včera to jsem šla spát ke kámošce protože chtěla udělat vlasy na dnešní poslední zvonění. Takže ne že bych dneska měla zrovna moc času ale nějakou tu pulhodinku teď mám. Ve škole to bylo dneska nejúžasnější, ách prostě nevim, neumím popsat, bylo to tam.. tak skvělý, sranda, dvě křesla (nesnažte se pochopit..:D) a cítím se tak krásně .. přátelsky a milovaně :D
Bude se mi strašně stýskat. Zítra poslední den... S některýma sice budu chodit ven a tak. Ale nebudeme všichni dohromady. Achjo, co bych dala za to aby tenhle den byl znova :) Mám vyznamenání, to už vím. Včera se totiž ti vyznamení museli jít fotit, byl to pro mě šok, že mám vyznamenání. No jo, holt mi každý přilepšuje. Když se na sebe tak podívám můžu říct že sedmičky umím angličtinu, ty ostatní "testový" předměty jsem přežívala přes taháky a opisování. V osmičce se doufám začnu učit, ale to si říkám už sedm let. A nic. Ale tentokrát snad už ano, už se to počítá na školy.

+ důležité oznámení ... ani nevím co mě to napadlo, založit si blog jen o sims. Nikdy jsem blog na jedno téma neměla a jak sims, tak cokoliv jiného mě vždy omrzí a pak zase bavit začne. Takže je možné že se mě o prázdninách chytí nechuŤ do sims, takže mě nebude bavit přidávat jen takové články... Už dlouho chodím na jiné blogy než o sims a čtu si deníčky a tak... ale nikdy jsem nepsala komentáře, aby ke mě nepřišli, protože já mám "jen blog o sims". MĚNÍM TEDY TÉMATIKU - SIMS, DENÍK a všechno co se mi zlíbí. (:

Snad vám změna nevadí, a jestli ano, křížek je nahoře. Sice by mě to mrzelo, ale nikoho do ničeho nutit nebudu :)

Lyn sings! :D

26. června 2011 v 19:58 ♥ screenshots - Lyn Bickley
Ahoj, předem se omlouvám, další, tedy devátý díl Lyn dneska nebude, nechce se mi do toho, skejsla jsem totiž u hraní a strašně mě to baví. Dokonce... stalo se vám už někdy, že si de váš simík vybrat účty, má jich milion, a už si říkám, zase tahá další. Jenže najednou se tam zobrazí dopis od Simcity - Lyn dostala poukázku na jídlo zdarma ve všech restauracích! Mě to uplně zvedlo náladu, takové oživení hry... a 2 ze 2 lidí mi řekli, že se jim to ještě nikdy nestalo! Byla jsem šokovaná, to se mi za mých 5 let hraní nestalo ani jednou :D Teď už se nemusím dívat na ceny (já se vlastně stejně nedívám).

Hraju skoro celé odpoledne, a vážně mě to dneska strašně baví. Natočila jsem video z jejího karaoke, za kvalitu mi nenadávejte, když jsem dala vyšší sekalo se to ještě víc než tohle :D. Mě se strašně líbí jak zpívá, ne jak ty simí skřeky. Myslím že tím že má Lyn maximalizovanou kreativitu, to zní takhle. Není šikovná? :D
Bye, další díl bude zítra (:

Včera jsem si konečně zase zahrála :)

26. června 2011 v 11:02 ♥ day by day


Ahoj! Zase mám chuť a náladu hrát sims. Konečně... dostavila jsem Lyn ten baráček, z venku se mi líbí, působí na mě tak městsky a hezky. :D Já mám u baráčků problém, že se v nich vždycky cítím tak sama, nikdo tam nechodí, takové odpíchnuté od světa. Ale tady v tom se konečně cítím dobře, no jo, jsem divná - já vím :D Začala jsem tedy zase hrát s Lyn a nafotila jsem už fotky pro jeden díl. Bohužel jen pro jeden, jenže pak, na jednom důležitém momentu pro Lyn. Se v našem celém městě vypla elektrika. Takže jsem PC nechala vyplým a celý večer jsem pak už proseděla,chvíli naštvaná u TV. Vypadlo to jen na minutku, to mi připadalo jako schválně! GRR >.< Dneska až budu zase hrát, pokusím se spravit napáchané škody... :D

Dneska už tady teda možná bude další díl :)

looklet ♥

25. června 2011 v 13:01 ♥ day by day
Propadla jsem lookletu, tvořím a tvořím :) Znáte, taky tvoříte? Looklet.com, zkuste to. Včera večer jsem neměla co dělat, tak jsem se do toho vrhla. Jo, včera večer byl pěkný večer, projížděla jsem všechny ty deníčkové blogy a vzpomínala na mé staré blogy. Něco mě napadlo - o tom příště. Tady jsou zatím dva mé návrhy, líbí se vám nějaký?

Daddy's girl ↓


Druhý v celém článku.

newsea only you

24. června 2011 v 19:54 ♥ hairs ♀ / ♂
K článku pod tímhle, s radostí vám oznamuju, že jsem konečně postavila možný dům pro Lyn! :) Jo, jsem na sebe pyšná, že se mi po týdnu neúspěšného stavění podařilo něco vykutit :D
Dneska nějak nemám co přidat, tak tady máte download. Zase vlasy od newsea, recolorované, nějak jsem zpaoměla odkud protože jsem to už měla uložené i s odkazem v počítači, tak se nezlobte. K vlasům, přijdou mi rozkošné, a i když já krátké vlasy moc nemusím, tyhle 'žeru' :P:DFilmová horečka :D

23. června 2011 v 14:59 ♥ day by day

Ahoj! Včera jsem tu vůbec nebyla, jsem to ale ostuda. Dávám to ale za vinu mé filmové horečce + výpadu proudu. Řekla bych, že to filmová horečka začala školou. Nic neděláme, sedíme a nudíme se, čučíme na nějaké ty filmy. Přijdu domů z toho sezení a čučení vyčerpaná :D, znuděná a ignoruju svět. Nikde žádný "vzrůšo" a zrovna mám takové to období, které zase brzy přejde (doufám v to, protože chci aby přešlo) - nemám chuť hrát sims. Mě by to bavilo, ale hrát jako hrát, se siminkou, a to s Lyn. Ale. Já prostě potřebuju postavit nějaký baráček, jenže žádný mi nevyhovuje. Postavila jsem jich už dost, ale žádný pro mě nebyl dost dobrý. Zítra, možná i dneska se do toho znova zkusím pustit, teď jak to píšu, dostala jsem celkem chuť:D.
Ještě ke včerejšku, možná bych sem nějaký ten článek dala, ale z minuty na minutu zčernala obloha a začala bouřka. Po minutě černé oblohy a pouhého hřmění se to proměnilo ve vážně něco hrozného, no, ale ne jak v Pardubicích, naštěstí :D. nejdřív jsem si řekla že nic, tak hodně fouká a prší, a dívala jsem se dál na film. Šla jsem si do kuchyně pro meloun a počítač najednou znovu spuštěný, takže film neni, nic neni, měla jsem tam něco rozdělané. Pak proud vypadl uplně asi na hodinu. Seděla jsem na posteli, pojídala ten meloun a hladila kocoura. To mě natolik unavilo že jsem celý večer proseděla u televize. Jeden večer bez počítače mě zajímavě pročistil :D Já jen nechápu, jak ti dávní lidé mohli žít bez televize, počítače, elektriky!...

Dnes ve škole zase filmy, akorát jsem se od nich na dvě hodiny zase odtrhla, nejdřív ke kožnímu a pak ještě k zubařovi. Moje první vrtání, mamka říkala že to nebolí, ale mě to teda bolelo :D Tak se mějte :)

Bickley /08/ in the city II.

21. června 2011 v 14:23 ♥ screenshots - Lyn Bickley
Tak konečně další díl, nijak zvlášť se mi nechce, ale co bych pro vás neudělala :D Jinak jsem ráda, že jak podle ankety tak komentářů se vám příběh o Lyn líbí :)
  • Jako další navštívila "Restauraci ve stylu 50. let". Měla docela hlad, a navíc futr myslela na Aarona. Chtěla se zbavit pocitu že je do něj beznadějně zamilovaná a tak se dívala na zadek i naprosto ošklivým chlápkům, jako byl třeba tady pan číšník.

From Prada to Nada

20. června 2011 v 18:01 ♥ day by day

Ahojte. Dneska jsem měla v plánu přidat Lyn, ale kolem druhé se mě chytla absolutní lenost. Zkoušela jsem na ní začít dělat, upravit obrázky. Hned po prvním obrázku jsem ale ulehla do postele a dívala se na televizy způsobem, že se klidně díváte na teleshopping, hlavně že něco hraje, ale myšlenkama jinde.
Když jsem TV začala vnímat, došlo mi že absolutně nic nedávaj, tak jsem šla na kinotip s tím že si najdou nejakou komedii. No, tak našla jsem, já koukám hlavně na cedulku "2011", nejnovější filmy mám já nejradši:D. Pustila jsem si tedy From Prada to Nada, slyším o tom poprví, ale je to zajímavý film (momentálně musím čekat 60 miinut než budu moct dokoukat těch 30 minut do konce). Dvě bohaté, rozmazlené sesty, co se zrovna nemnilují, jedna miluje školu a druhá kluky. Umřel jim otec v den jejich narozenin a manželka jeho nevlastního bratra koupila jejich dům, majetek všechno. Neměli kde bydlet, a tak se přestěhovaly k tetě do east LA. Mexikáno stájlo:D .. vážně divná čtvrť, nechtěla bých bydlet ve východní LA.. motají se jim do toho vztahy práce. Já mám takové filmy ráda, takže mě se líbí :) Jsem zvědavá jak to dopadne.
Zítra mě čeká zase škola, bohužel. Nechápu k čemu se teď už učíme - opakujeme, testy za sebou a stejně o těch hodinách už každej jen mele kraviny a já, řekla bych že všichni, to hned z hlavy zase vypustí. Vážně moc se těším na ten den, kdy přijdu do školy, daj mi ten papír, přijdu domů a čekají mě krásné 2 měsíce naprosté pohody.

Zítra se možná k Lyn dokopu, snad. Mějte se:)

Prohopsané dny

19. června 2011 v 20:12 ♥ day by day
Áhoj!.. jeden z nesimích článků, aneb co se momentálně děje u mě.
Tenhle víkend se podle mě vážně povedl. V sobotu se nám na zahradě zrodila trampolína, na prima Cool bude HIMYM bez dabingu:) ... Všechny série už uvidím po 3, yea ♥ Každý den teď hodlám chodit na trampolínu, jelikož jinak necvičím, tak ať si alespoň trošinku udržím svou postavu. Ne že by mi na tom nějak záleželo, ale vidím to jako další plus k tomu, že mě to strašně baví :D Dneska jsem tam šla kolem pátý, a vážně jsem netušila že si tam poskakuju už 2 a půl hodiny. Necítím nohy a břicho, záda bohužel jo. Au...! :D

K poskakování jsem dokonce přidala i švihadlo, takže vyskočím tam + skáču přes švihadlo, vážně "zajímavé". A dokonce mi nevadí, že tam na mě každý čumí, když skáču vysoko. Prostě, když jste zamilovaní, je vám vše jedno. A já jsem zamilovaná do trampolíny. Asi jí pojmenuju :D:D

Zítra jsem naštěstí doma, máme ředitelské volno. Neuškodilo by dát to volno na dýl, stejnak už máme všechny testy za sebou. Vážně jsem s promuntím pos*ala matiku. Já z toho testu snad dostanu 4! :( Budu doufat že ne, ale moc nadějí na lepší známku si nedávám. Zítra bude asi Lyn, ještě nevím. Chcete..?:D

Dnešní večer hodlám strávit u televize, asi.. Bohové musí být šílení II. a pak samozdřejmě Dexter. Ách, miluju ten pocit, když vím že nemusím ráno vstávat. Tak se mějte a v celém článku ještě jedna fotka, přehnaně upravená, jak ta blondýnka která má představovat mě, skáče na trampolíně :D

Jak jsem / jste na tom s downloadama?

19. června 2011 v 11:50 ♥ Denie & TS2


Včera když jsem tak stahovala, napadlo mě, kolik já těch downů vlastně mám. Dřív sem věděla že něco kolem 4GB a taky jsem myslela, že tak 12000 souborů. S 4GB jsem se celkem trefila, ale s se souborama vážně ne. Celkem se divím, že se mi hra načítá 7 minut a né 20. Ale jsem ráda samozřejmě :D ... co tak vím, tak někteří mají downů mnohem méně a hra se jim načítá mnohem pomaleji...

A čeho mám ve hře nejvíce? Řekla bych že dekorací. Těch já mám požehnaně, různé obrazy, dekorace, květiny... Málo nemám ani vlasů a oblečení. A nebo židlí, gaučů a křesel :D Na moje downloady si stěžovat nemůžu, vážně je mám 'ráda' a nechtěla bych hrát bez nich. Mám tam takové, které prostě mám v každém domě nebo bytě.
Řekla bych, že jediná 'kategorie', ve které nemám nic staženo jsou výtahy. Jinak mám všude alespoň jednu věc. A ta kategorie, které se poštěstilo mít jenom jednu věc, to jsou auta. Já simíkům auta nekupuju, nejraději chodíme pěšky :D ... ale líbí se mi, jak si tam můžou pustit hudbu, a nebo se vzádu na sedadlech, vy víte co :D
A jak jste na tom vy? ...
  • kolik giga, nebo jen mega :D mají vaše downloady?.. pokud nějaké máte :D
  • Čeho máte ve hře nejvíc?
  • Stahujete jen to co se vám opravdu líbí, nebo všechno co se vám líbí? (já druhá možnost..) :)

hair by rose

18. června 2011 v 17:02 ♥ hairs ♀ / ♂
Už déle pro vás mám připravené tyhle vlasy od rose recolorované iosaur z underyourskin. Já je mám už stáhlé ale ještě jsem je nezkoušela. Mě přijdou naprosto fantastické, hodí se jak na nějaký večírek tak do města... a ty barvy jsou taky krásné. S obrázkem jsem si trošinku pohrála, protože barvy byly zvlášť, tak jsem je dávala k tomu :DBickley /07/ in the city I.

18. června 2011 v 13:04 ♥ screenshots - Lyn Bickley
Vydala jsem se s Lyn do města, jezdí někam skoro každý den, ale dneska jsem se šla kouknout na nějaké ty obchody s oblečením, v jejím městečku Sugarville. Do centra se dostala až k večeru, ale to bude až v druhé části. Teď jela do "Obchodů na univerzitní ulici" :D - vzala jsem si ho z univerzity :) Ták a jdem na to :D
  • Večer před sobotou, kdy se vydala na šmejdení po pozemcích, jí zase uneslo UFO. Ta už si tam snad udělala kamarády nebo já nevím, pokaždé když de čumět dalekohledem, čapnou jí! :D po návratu se vydala spát a ani nebyla nervní, protože v Sobotu do práce nemusí. pokrač v c.č.

newsea ... ♥

17. června 2011 v 18:17 ♥ hairs ♀ / ♂
zase newsea. Ale, newsea má prostě nejhezčí vlasy ♥ ♥ ♥ :D Tyhle jsou z paysites... A strašně se mi líbí ta ofinka, taková nevinná:D.List of my blog friends♥

17. června 2011 v 15:58 blog infoTakže, je pátek a já vám slíbila že dnes udělám seznam z těch, co se zapsali do zápisu :D na Spřátelené blogy (vážně nemám ráda tenhle název:D). Pokud by už někdo z vás, kdo se tu objeví, v mém seznamu být nechtěl, stačí napsat. A kdo by se chtěl naopak zapsat, stačí se podívat SEM. Jestli si váš blog někdy ze seznamu smažu je jen moje věc, pokud vidím že ke mě už nechodíte, nemám důvod mít váš blog tady...:)

...

Nejste seřazení podle oblíbenosti, ale podle toho jak jste se zapsali. Nevybrala jsem pouze jednu dívčinu, která na můj blog přišla nejspíš poprvé a taky naposled:D.
Na vašem blogu stačí mít odkaz na ten můj, a nebo kdo chce, ikonku. Najdete v menu(:

Moje "začátky" po roční pauze.

16. června 2011 v 16:11 ♥ Denie & TS2
Nějak jsem neměla nápad, co vám dnes na blog strčit, dívala jsem se po screenech až mě napadlo toto. Já sims hraju asi tak pět let - začínala jsem na TS: Příběhy mazlíčků a pamtuju si, že asi 2 dny jsem jen hrála v tom domě, nebavilo mě to. Až pak jsem přišla na to, že se tam musí plnit úkoly, aby se příběh posunul. Dokonce jsem tam objevila, že se dá jezdit na obecní pozemky. No jo, bylo mi sedm a něco! :D

Moje zážitky se sims jsou, že každé léto mi nejdou. Nejdou spustit, nemám je. Ale já si tedy myslím, že teď už si umím poradit sama, nebo si najít jak vyřešit různé problémy. Ale sims mi zatím šlape dobře a léto je už blízko, takže si dávám naději že "rituál - sims na léto ne" letos poruším. Takže, minulé léto jsem já sims nehrála a v září jsem se rozmyslela, že i přes můj pomalý internet, se pustím do stahování. Hledala jsem různé torrenty, dívala se hlavně na komentáře, jak jim hra šlape a tak. Byla jsem úspěšná, instalaci jsem měla hned, poradila jsem si i s crackem, který jsem používala poprvé - každý den jsem stáhla jeden datadisk (pamatuju že jednou jsem stáhla za den dokonce dva! :D 1 GB - 5 hodin, ne-li více ;D). Bylo to zajímavé, po roce a něco znovu hrát.

Zapla jsem si TS2 Život v bytě, čekala než se mi načte (v načítání tedy nevidím rozdíl, přišlo mi to stejné jako teď, když mám něco kolem 5GB downloadů, nějakých 7 minut) ... cítila jsem takovou vnitřní radost!Pustila jsem se do tvoření mé první rodinky, nějaké holky. Nastěhovala jsem jí do paneláku a radostně si prohlížela stropy, výtahy, auta a všechno co tam bylo, všechny židle a všechno! :D Dřív jsem neměla všechny datadisky, asi jen Mazlíky, Roční období a Volný čas. (Dnes už mám všechny + vánoční balíček) Takže ty různé věci z Nočního života, Univerzity, Života v bytě. Všechno se mi to zdálo tak pěkné! :D Druhý den jsem se už pustila do stahování. Moje oblíbená stránka na oblečení byla Lianasims. Teď se mi můj vkus na oblečení už vážně změnil:D Mě Září 2010 přijde jako strašně dlouho, ale když si to tak vezmu, je to 10 měsíců, ani ne rok. Čerstvá sedmačka jsem tehdy byla :D

Teď mi došlo, že jsem absolutně odskočila od toho, co jsem s článkem plánovala. Krátký úvod + pár fotek. Trošku se mi to vymklo z kotroly :D Přejdeme tedy k fotkám, které jsem vyštrachala z prvního hraní thwow.gif image by Salisko v celém článku ... :)

Bickley /6/ :)

15. června 2011 v 15:03 ♥ screenshots - Lyn Bickley
V minulém díle se nám Lyn vrátila z ostrova Twikki. Poznala tam i jednoho "černouška" s kterým si trošku padla do oka a vydala se na schůzku. První a asi i poslední. Zapoměla jsem to napsat v minulém díle. Ale to nevadí, její milostný život je tedy aktivní. :D ... Na černouška ale rychle zapoměla a tak se může pustit do dalšího vztahu... :) Nic nenapovídám :D
  • Po návratu domů si hned všimla svého rozdělaného obrazu. V letadle se pořádně najedla, prospala, takže měla všechny potřeby krásně plné, mohla tedy dělat co zrovna chtěla. Pustila se tedy do malování. Malovala ho pár hodin, a dokonce ho i dodělala. Myslela jsem, že by za něj mohla dostat alespoň 100 simoleonů, ale částka byla hodně pod. :D pokrač.c.č.

Blog friends(:

14. června 2011 v 21:29 blog info
Rozhodla jsem se, že si zavedu spřátelné blogy. Už je to pár let co jsem "SB" nevedla, jen oblíbené blogy a tak. :D Nemyslete si, že každý kdo se zapíše se stane spřáteleným blogem. Pokud mě tvůj blog nezaujme, nebude mě to u tebe bavit, tak si tě prostě do spřátelených a zároveň onblíbených blogů nezařadím. Rozhodně nehodlám brát spřátelené blogy jako povinnost. Žádné pravidla dodržovat nebudu, pardon. Maximálně to, že k vám budu chodit - ale to je od spřátelných blogů očekávané. Já k vám samozdřejmě chodit budu, ale od vás taky návštěvu budu čekat. To je prostě krutý svět spřátelování :D Takže ti, kdo to berou jako "ahoj obíhám", vy se ani nezapisujte. Takže s těmi, co si rádi přečtou mmůj článek, napíšou smysluplný komentář, s těmi já ráda spřátelím.

Kdo by tedy chtěl, napište do komentáře:
• Tvoje přezdívka
• adresa blogu, webu.
• o čem blog máš

:) Můžete se zapisovat do Pátka 17.6 - pak vytvořím seznam, pokud se někdo zapíše. Odkaz na zápis tu samozdřejmě bude i po 17. a zapisovat se budete moct i pak. :)
A s tím s kým se spřátelím - já budu mít odkaz na váš blog, takže po vás bych taky chtěla, aby jste si ten můj někam strčili. Do blogu samozdřejmě :D

sims / Lila

14. června 2011 v 18:22 ♥ downloads (DENIE)
Takže, 'nesu' vám první siminku vytvořenou mnou. Jmenuje se Lila (Lajla) a při jejím tvoření jsem si vzpoměla (pokud se někdo dívá na Dextra) Lilu Turney z Dextra. Lilu jsem vytvořila pod myšlenkou - obrazy, výstavy, umění, červená, černá. A jelikož Lila v Dextrovi byla dřívější uživatelka pervitinu, tahle moje simí Lila mi k drogám taky tak trošku sedí :D taková tajmená. To je ale jen moje myšlenka, vy - pokud si jí někdo stáhne, si z ní můžete udělat i popovou hvězdu, co já vím. I trošku jiný makeup, vlasy nebo oblečení dokáže absolutně změnit image simíka.

Myslím že dokážu vytvořit i mnohem hezčí simíky, ale rozhodla jsem se že vám sem dám Lilu, protože mi přijde taková zvláštní. Taky vím, že ne každému se bude líbit, proto prosím o váš, pravdivý názor. Komentář samozdřejmě potěší, ale pokud stahujete, tak alespoň ohodnoťte hvězdičkou prosím :)
Měla by jít do normální TS2, ale nevím - v tomhle se nevyznám. Vyzkoušejte a uvidíte, pak mi řekněte prosím:) Já mám datadisky všechny, ale nemyslím si že bych na Lilu použila nějaké věci z datadisků.
  • Soubor má 7,31 MB
  • Obsahuje líčidla /řasenka, lesk, více druhů makeupu, oční stíny/, oblečení /každodenní/.
  • Také vlasy, oči, pleť. (snad:D)
Komu by se ty vlasy neukazovali, můžete si je stáhnout u mě na blogu, je k nim přibalen mesh - newsea frizzy. Počítám s tím, že si jí moc lidí nestáhne, ale já jsem jí sem dát musela :D. Doufám, že se vám alespoň trošku líbí a že si jí alespoň někdo stáhne.

newsea DiDar

14. června 2011 v 14:04 ♥ hairs ♀ / ♂
Dneska jsem se dozvěděla že jsem z písemnky z ČJ dostala 1 - byla jsem nejlepší ze třídy, a taky jsme psali z AJ. To bude jednička... ale bojim se matiky, která nás čeká buď zítra nebo pozítří. A teď vlásky. Už včera jsem je sem chtěla dát, jenže jsem si myslela, že nejdou stáhnout, ale nakonec se to ukázalo jako moje blbost :D Recolor od hypnotized sims.
Teď si pujdu zapnout sims a konečně vám sem hodím tu siminu ke stažení :)