Květen 2011

Šaty na léto

31. května 2011 v 20:38 ♥ fashion ♀ / ♂
Jako první download tohoto blogu :D jsem vybrala tyto šaty na léto od Morrigun. Mě se tedy opravdu moc líbí, a hlavně ty tenisky. Doufám že vám taky (:denie :)

31. května 2011 v 20:06
← tak to jsem já, Denie :D
Nestručně a dlouze, poslední dobou často mezi načítání sims, nebo když se mi hrát nechce, chodím po různých blogách a tak se mi zachtělo blogovat. Chystala jsem se na to už celkem dlouho, ale pořád jsem se k tomu nějak nemohla dokopat.

To byl úvod a důvod k založení tohoto blogu. :) a teď něco o mě.
Blogový nováček rozhodně nejsem, před třemi (nebo tak nějak) lety jsem měla blog který mi vydržel asi dva roky, vystřídali se tam snad všechny témata. Později jsem si zložila jiný, ale to už nebylo ono, a tak jsem se od blogování vždy odtrhla a blogovala jen měsíc a něco. Doufám že u tohodle mi to vydrží o něco déle.

Je mi 13 let a narozeniny mám 17.ledna, takže jsem mladice :D Bydlím, v takové díře jménem Kraslice, v Karlovarském kraji.
Miluju 'how i met your mother' (jak jsem poznal vaši matku) do toho jsem blázen, pak samozdřejmě Sims (2), angličtinu, New York, nakupování, bouřky, prázdniny a když dostanu jedničku z předmětů, kde se to tak často nestává. Našlo by se toho samozdřejmě víc, ale nebudu vše vypisovat :)

Ale moje všechny oblíbené seriály vypsat musím :D:):
Jak jsem už řekla HIMYM, pak Dexter, Big bang theory, Jmenuju se Earl a Bones. Jo a, ne že by to byl můj nejoblíbenější seriál, ale dívám se na to každý den - chůva fajn :D

Mám ve zvyku se hodně rozepisovat a psát celkem dlouhé články, tak snad nevadí. Pokud by chtěl někdo facebook tak si řekněte :) A pokud má někdo nějaké otázky nebo cokoliv, do komentářů :))

Edit: Ještě nějaké fotky... (:

downloads ♥

31. května 2011 v 19:44
hairs ♀/♂ [vlasy]
fashion ♀/♂ [oblečení]
furniture [nábytek]
houses [domy]
sims [simíci]

Budu sem přidávat downloady které [většinou] mám ve hře a vím že jsou funkční, bez virů. Neptejte se mě jestli jsou zadarmo, jak čtu na některých blogách - samozdřejmě že jsou :D Nepřidávám sem nějaké 'downíky' které zkopíruju na nějakém blogu, který to zkopíroval z jiného blogu, to vážně ne, pokusím se sem dávat kvalitní downloady :)

+ tip, pokud se vám stává, že vám nefungujou downloady, protože byli umístěny na paysites, ale i tak download chcete, stačí udělat toto :
[příklad nefunkční stránky: http://svd.paysites.mustbedestroyed.org/booty/lianasims/donation_pack_29/lianasims_donation_29.rar
a vy jí musíte změnit na: http://paysites.mustbedestroyed.org/booty/ts2/lianasims/do.......
(za tohle děkuji bee♥free :))